ארונות הזזה הן פתרון יעיל וחסכוני לבתים שרוצים לחסוך במקום.
ארונות הזזה נותנים פתרון א תטי ויוצרים תחושה של מרחב אחיד, בעוד שארונות הזזה יכולים להיפתח ולחשוף בתוכם את העולם שלכם.

ארונות הזזה הם פתרון מעולה למי שרוצה לשלב חדרי מגורים עם דברים אחרים.
בתים עם חדרים שמשמשים לפעילויות מרובות יכולים להיעזר בארונות הזזה כדי "להפוך" חדר אחד לחדר אחר (ממש כמו בסרטי מרגלים שחדר השינה הוא גם מעבדה\חדר סודי כשהארון מסתובב והופך ללוח בקרה מתוחכם).
אם חדר הסלון שלכם משמש גם כמשרד, אך כשבאים אורחים אתם רוצים להסתיר חפצים ומידע רגיש, או לפחות שהמקום לא יראה כמו משרד אלא יותר כחדר לאירוח, אפשר לפתוח ולסגור את הדלתות של ארונות הזזה בהתאם.
אם רוצים להפוך חדר מגורים למקום לאירוח ולמנוע הסחות דעת שנגרמות ע"י טלויזיה\חפצים שונים או כל דבר אחר, ארונות הזזה יכולים להיות גם פתרון מעולה בשביל זה.

ארונות הזזה משמשים גם כדי לתת פתרון אסתטי לחפצים שאחרת היו נראים "תקועים במרחב"- הם יוצרים תחושה אחידה ו"מרוקנים" קצת את החדר.
כשרוצים להשתמש בחפצים (כמו טלוויזיה, למשל), אפשר לפתוח את הדלתות של הארון עם כל הקלטות והדיסקים ולצפות בסרטים האהובים,
וכשמסיימים ורוצים לשבת בכורסא בלי הסחות דעת אפשר לסגור את הדלתות של ארונות הזזה ולהרגע.
יש אמרה כזאת שאומרת "רחוק מהעין, רחוק מהלב"- כך, דברים שאחרת היו מסיחים את תשומת ליבנו וגורמים לנו להתפתות לעשות משהו אחר ממה שאנחנו צריכים עכשיו לא יסיחו את תשומת הלב שלנו, כשאנחנו לפחות לא רואים אותם מאחורי דלתיים סגורות.

הקונספט של ארונות הזזה פשוט- במקום דלתות נפתחות יש מסילה שעליה מותקנות הדלתות שאותן ניתן להזיז בהתאם. דבר זה יוצר כמה אפשרויות- הדלתות יכולות להיות על כל שטח, ולא מוגבלות ע"י גודל הדלת. כמו כן- הן צריכות פחות מקום כי הן נתפסות רק על מסילה ולא על דלתות. יתרון נוסף הוא שעם ארונות הזזה הדלתות נפתחות לצדדים ולא פנימה והחוצה, כך שבמקומות עם מקום מוגבל לא תהיה הבעיה של דלתות שנתקעות בחפצים.

ארונות הזזה יכולים להיפתח לתוך חדר ארונות שלם, לתוך ארון בגדים פשוט או ארונות הזזה בכל חדר אחר בבית שמשמשים לאחסון חפצים\אוכל\משחקים או כל דבר אחר. זה יכול לשמש כמזווה (וליצור מעיין חדר נוסף), לשמש לאחסון חפצים של ילדים (וזה יהיה מקום להכניס אליו הכל כשרוצים לסדר קצת, בלי שיהיו צעצועים שמפוזרים בכל מקום) או כל רעיון אחר שעולה על דעתנו.

ארונות הזזה יכולים לספק הרבה צרכים והם נותנים גם פתרון נעים ואסתטי למראית העין.
אם אתם מחפשים ארון, ארונות הזזה הם בהחלט אפשרות לבדיקה. בהצלחה!